NORMAN PARKE PONOWNIE ATAKUJE MATEUSZA GAMROTA

Dodano: 8 września 2019 15:43
NORMAN PARKE PONOWNIE ATAKUJE MATEUSZA GAMROTA
Aleksander Hutyra, Informacja własna
Obraz własny

Norman Parke już w tę sobotę zmierzy się na KSW 50 z Marcinem Wrzoskiem. Pierwotnie rywalem Parke'a miał być Marian Ziółkowski, jednak ten ze względu na kontuzję musiał wycofać się z pojedynku. Charyzmatyczny Irlandczyk zapowiada, że jest w świetnej formie i gotowy na pełen dystans. 

- 75,7 kg dzisiaj rano. Jestem przekonany, że nie będzie takiego dramatu, jak ostatnio, kiedy ścinałem 7 kilogramów z samej wody. Wszystko dzięki Kubie Maurowiczowi. Bardzo ważne były treningi, które odbyłem w Polsce. - napisał na swoim Tweeterze Stormin. 

Parke dodaje, że po zwycięstwie nad Wrzoskiem chciałby stoczyć pojedynek z mistrzem organizacji Bellator lub Rizin. Zapytany o potencjalną walkę jego byłego rywala Mateusza Gamrota z mistrzem UFC, Khabibem Nurmagomedovem, Irlandczyk odpowiedział, że Gamer musiałby najpierw zrezygnować ze wspomagaczy, żeby w ogóle dostać się do UFC.

Więcej informacji: Mateusz Gamrot
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
Kalendarz imprez
Reklama
Reklama TODO