SBC 21: FALCAO POROZBIJAŁ POWRACAJĄCEGO POKRAJACA
Igor Pokrajac (28-14) po trzech latach postanowił wrócić do klatki, ale nie okazało się to sukcesem. 40-latek w sobotę w Serbii wystąpił w walce wieczoru Serbian Battle Championship 21, gdzie czekało go wyzwanie w postaci weterana - Maiquela Falcao (40-15). Chorwat nie podołał i pięć sekund przed końcem pierwszej odsłony został zastopowany z rąk Brazylijczyka.
Była to pierwsza walka ''The Duke'' po pamiętnej przegranej z Janem Błachowiczem i tym samym nieudanej ponownie przygodzie w Amerykańskim gigancie. Może powrót po latach do organizacji KSW i pojedynek z Łukaszem Jurkowskim? Nie jest to wykluczone, ale wiele źródeł podaje, że Pokrajac od wielu lat zmaga się z poważnymi kontuzjami.
Wcześniej w klatce zameldował się Stefan Zvijer (9-2) zapowiadany na młody i jakże spory Serbski talent. Umiejętności mu nie można odmówić i charakteru, ale ostatnie postawione wyzwanie okazało się za duże. 26-latek już pod koniec pierwszej odsłony został poddany w starciu z niepokonanym Jacksonem Loureiro (8-0-1).