KSW 49: KASZUBOWSKI PREZENTUJE SYLWETKĘ

Dodano: 5 maja 2019 11:12
KSW 49: KASZUBOWSKI PREZENTUJE SYLWETKĘ
Arkadiusz Hnida, Informacja własna
Obraz własny

Krystian Kaszubowski (7-0) osiemnastego maja stanie przed największą szansą w karierze. Podopieczny Grzegorza Jakubowskiego podczas KSW 49 zmierzy się z Roberto Soldiciem (15-3), a na szali będzie oczywiście pas mistrzowski. 24-latek za pomocą konta społecznościowego prezentuję swoją sylwetką piętnaście dni przed starciem życia.

Kaszubowski nie będzie faworytem, ale już parokrotnie udowadniał, że nie można go skreślać. Reprezentant Mighty Bulls Gdynia zadebiutował w marcu poprzedniego roku, gdy w zaledwie minutę i 11-sekund znokautował oraz zapewnił pierwszą przegraną w rekordzie Christophera Henze. W ostatniej walce w grudniu miała być ciężka batalia i dobry test dla młodego Kaszubowskiego, który ponownie zachwycił! Szybko, bo w pierwszej odsłonie ciężko znokautował Michała Michalskiego, a te skończenie było jeszcze przez długi czas pokazywane z odtworzeń.

- Dzisiaj zakończyłem swój ostatni etap przygotowań fizycznych. Do ważenia zostały dwa tygodnie- czas łapć świeżość i zająć się wagą - dodał Kaszubowski. 

Więcej informacji: Krystian KaszubowskiKSW 49
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
Kalendarz imprez
Reklama
Reklama TODO