ANDRYSZAK: MICHAŁ JAK JA, JEST NAJEMNIKIEM
Za kontuzjowanego Karola Bedorfa, na KSW 39 z Michałem Kitą powalczy Michał Andryszak. Były zawodnik ACB niedługo zastanawiał się nad propozycją największej w Europie organizacji MMA.
– W wadze ciężkiej zawsze może przytrafić się kontuzja, ale szczerze mówiąc, to było lekkie zaskoczenie. Nie ukrywam, że ucieszyłem się z tej propozycji. Fajna gala, super promocja. Długo się nie zastanawiałem. Miałem wolny termin i wziąłem to – mówi Andryszak na antenie stacji Polsat Sport.
– Michał ma podobne podejście do tego sportu, jak ja. On sam mówi, że jest najemnikiem. Dla niego nie jest ważny przeciwnik, tylko walka. Myślę, że to bardzo wymagający przeciwnik. Jest inny niż moi dotychczasowi rywale, bo jest od nich dużo lżejszy. Jego atutem będą szybkie ręce i wydolność – kończy nowy zawodnik KSW.
Słucja całego wywiadu na Polsat Sport.