ACB 46 'YOUNG EAGLES': WE WRZEŚNIU W OLSZTYNIE

Dodano: 27 lipca 2016 12:49
ACB 46 'YOUNG EAGLES': WE WRZEŚNIU W OLSZTYNIE
Aleksander Wasielewski, Informacja prasowa
FEN
Rosyjska organizacja ACB po raz trzeci zagości na polskiej ziemi. 24 września w Hali Urania w Olsztynie odbędzie się gala ACB 46 Young Eagles. W walce wieczoru wystąpi topowy polski lekki Adrian Zieliński. W karcie walk znajdą się tez inni zawodnicy Olsztyńskiego Berkut Arrachionu - Sylwester Borys, Adam Kowalski, Marcin Jabłoński oraz Giera Wojciesz.

Rosyjska organizacja ACB po raz trzeci zagości na polskiej ziemi. 24 września w Hali Urania w Olsztynie odbędzie się gala ACB 46 Young Eagles.

W walce wieczoru wystąpi topowy polski lekki Adrian Zieliński (16-4, 6). W karcie walk znajdą się tez inni zawodnicy Olsztyńskiego Berkut Arrachionu - Sylwester Borys, Adam Kowalski, Marcin Jabłoński oraz Giera Wojciesz.

Gale ACB Young Eagles to zarówno moce i widowiskowe pojedynki znanych zawodników, ale także gala, na której możemy spodziewać się zaciętych pojedynków młodych adeptów, którzy stawiają pierwsze kroki w zawodowym MMA.

Karta walk będzie stopniowo odsłaniana, ale już teraz możemy zapewnić, że w każdej walce zobaczymy zawodnika z Polski.

Więcej informacji: Adrian Zieliński
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
Kalendarz imprez
Reklama
Reklama TODO