UFN 84: CZTERY WALKI DODANE DO ROZPISKI

Dodano: 20 stycznia 2016 12:38
UFN 84: CZTERY WALKI DODANE DO ROZPISKI
Arkadiusz Hnida, Informacja własna
Obraz własny
Cztery nowe zestawienia zostały dopisane do rozpiski UFC Fight Night 84, która zapowiada się bardzo ciekawie, a odbędzie się dziewiętnastego marca w Australii.

Cztery nowe zestawienia zostały dopisane do rozpiski UFC Fight Night 84, która zapowiada się bardzo ciekawie, a odbędzie się dziewiętnastego marca w Australii.

Hector Lombard vs Neil Magny - Kubańczyk po zmianie kategorii wagowej odnotował trzy walki. Dwie pierwsze to zwycięstwa po uderzeniach z Nate Marquardtem oraz na punkty z Jake Shieldsem. W ostatnim pojedynku Lombard wygrał z Joshem Brukmanem na punkty. Następnie zmieniono werdykt na NC z powodu wpadki Hectora z dopingiem. Zawodnik wraca po dłuższej przerwie związanej zawieszeniem. Neil z każdym swoim startem zaskakuje, po ostatniej porażce z Demianem Maią zaliczył kolejne dwa zwycięstwa. W tych ważnych pojedynkach Magny po niejednogłośnych decyzjach sędziów pokonał Ericka Silve oraz Kevina Gasteluma.

James Te Huna vs Steve Bosse - Zawodnik publiczności stoczy swój bardzo ważny pojedynek, bo jak wiemy ostatnie trzy walki przegrywał. To nie wszystko, James te walki przegrywał w pierwszych rundach z Gloverem Texeirą, Mauricio Ruą i Nate Marquardtem. Kanadyjczyk jak wiemy po cennych walkach w swoim kraju miał zadebiutować w UFC w roku 2014 jednak wyeliminowały go co raz kontuzje. Bosse ogłosił koniec kariery jednak w poprzednim roku wrócił i zadebiutował na gali UFC Fight Night 70, gdzie wysokim kopnięciem po dwudziestu dziewięciu sekundach znokautował go Thiago Santos.

Brendan O'Reilly vs Alan Jouban - Miejscowy fighter ma za sobą dwa pojedynki w UFC. W debiucie Brendan przegrał na punkty z Lipengiem Zhangiem, a w następnym pojedynku pokonał po jednogłośnej decyzji sędziów Vika Grujica. Dwie pierwsze walki 'Brhma' w największej federacji na świecie to zwycięstwo pod koniec pierwszej rundy po uderzeniach z Sethem Baczynskim oraz porażka na punkty z Warlleyem Alvesem. Kolejne walki to zwycięstwa Alana przed czasem z Richardem Walshem oraz po decyzji sędziów z Mattem Dwyerem. W ostatnim pojdynku Jouban został zastopowany w pierwszej rundzie przez Alberta Tumenova.

Daniel Kelly vs Antonio Carlos Junior - Daniel co ciekawe jest już po czterech pojedynkach w UFC, a tylko jeden stoczył poza granicami Australii. Zawodnik z Melbourne zaczął od zwycięstwa pod koniec pierwszej rundy przez poddanie z Luke Zachrichem oraz na punkty z Patem Walshem. Kelly następnie odnotował pierwszą porażkę w karierze po czterdziestu dziewięciu sekundach został znokautowany przez Sama Alveya, a w ostatnim starcie na punkty triumfował w starciu z Steve Montgomery. Brazylijczyk po trzech szybkich wygranych w karierze zadebiutował w Amerykańskim gigancie w debiucie na punkty pokonując Vitora Mirande. W roku 2014 przyszła także pierwsza porażka w karierze z rąk Patricka Cumminsa, który zwyciężył na punkty. Następne dwa starty Carlosa przyszły w Stanach Zjednoczonych, gdzie pod koniec trzeciej rundy poddał Eddie Gordona oraz werdykt NC w starciu z Kevinem Caseyem.

Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
Kalendarz imprez
Reklama
Reklama TODO