UFC 196: MISHA CIRKUNOV vs ALEX NICHOLSON
Szóstego marca odbędzie się w Las Vegas gala UFC 196, a na niej zobaczymy ciekawy pojedynek pomiędzy Mishą Cirkunovem, a Alexem Nicholsonem.
Łotysz po czterech zwycięstwach w pierwszych rundach przed czasem, które miały miejsce choćby w Hard Knocks, podpisał kontrakt z UFC. Misha w debiucie wystąpił na gali UFC Fight Night 74 w Kanadzie, prezentując się w świetnym stylu. Pod koniec pierwszej odsłony zastopował uderzeniami niepokonanego do tamtej pory Daniela Jolly.
Alex po dość nieudanej karierze amatorskiej zadebiutował w roku 2014, zaczynając od szybkiej wygranej po trzydziestu sześciu sekundach, a w kolejnj walce po raz pierwszy przegrał na punkty z Markiem Inge. Nicholson kolejne pięć walk zwyciężał przed czasem, kończąc swoich przeciwników, chociażby na gali Island Fights.