UFC 192: DANIEL CORMIER vs ALEXANDER GUSATFSSON
Trzeciego października w Houston odbędzie się gala UFC 192, a na niej do swojej pierwszej obrony pasa stanie Daniel Cormier, który zmierzy się z Alexandrem Gustafssonem.
Zapaśnik ze Stanów Zjednoczonych w pierwszej walce w tym roku stanął naprzeciwko Jona Jonesa. Po pięciu rundach zdecydowanie przegrał na punkty. Cormier miał dużo szczęścia, bo pas zwakowano i ponownie dostał szansę walki o tytuł. W drugim pojedynku w tym roku Daniel w trzeciej rundzie poddał Anthony Johnsona.
W roku 2013 Szwed dostał także szansę walki o tytuł. Po pięciu rundach wskazano Jona Jonesa, choć dla wielu to Alexander wygrał ten pojedynek. Następnie 'Mauler' udanie powrócił na tor zwycięstw, stopując uderzeniami w drugiej rundzie Jimi Manuwe. W ostatniej walce Gustafsson spotkał się w klatce z Anthony Johnsonem, który potrzebował dwie minuty i piętnaście sekund na skończenie uderzeniami Szweda.