PLMMA 56: NOWE NAZWISKA W ROZPISCE

Dodano: 6 maja 2015 11:20
PLMMA 56: NOWE NAZWISKA W ROZPISCE
Arkadiusz Hnida, Informacja własna
Obraz własny
Dziewiętnastego czerwca odbędzie się gala PLMMA 56 w Bielsko-Białej. Poznaliśmy kolejne nazwiska, które pojawią się w rozpisce.

Dziewiętnastego czerwca odbędzie się gala PLMMA 56 w Bielsko-Białej. Poznaliśmy kolejne nazwiska, które pojawią się w rozpisce.

Paweł Żygliński zawalczy przed własną publicznością, choć w rekordzie ma tylko dwie wygrane i pięć porażek, to ma zwycięstwo przez nokaut z Łukaszem Grochowskim w roku 2012. Rywalem Pawła będzie Adrian Błoński, który w zawodowym MMA zadebiutował w tym roku na gali PLMMA 53, gdy przez poddanie w pierwszej rundzie przegrał z utalentowanym zawodnikiem Arrachionu Olsztyn Marcinem Jabłońskim.

W kategorii półśredniej Tomasz Jakubiec stoczy swoją trzecią walkę dla organizacji PLMMA. Tomasz po porażce przez nokaut z Pawłem Kiełkiem zanotował trzy udane walki, zwyciężając raz w Polsce, a dwa razy zagranicą. Rywalem Jakubieca będzie bardziej doświadczony Mateusz Strzelczyk. 'Pająk' będzie chciał przerwać złą passę, z pięciu walk aż cztery przegrał, jedną zremisował.

W kategorii średniej wystąpi Mateusz Rycak, jedną przegraną walkę w tym roku na ICW 2 z Robertem Bryczkiem. Oponentem Rycaka będzie Piotr Siwkowski z MMA Team Ostróda. 'Siwy' na koncie ma dwie walki, pierwsza to porażka przez techniczny nokaut z Majkelem Pawłowskim. W ostatnim pojedynku Piotr zwyciężył na gali w Giżycku przez techniczny nokaut w trzeciej odsłonie z Krzysztofem Konczalskim.

Michał Labus będzie kolejnym zawodnikiem z Bielska-Białej. To zawodnik, którego stylem bazowym jest BJJ, na koncie ma jedną walkę, którą zanotował w tym roku, pokonując uderzeniami w parterze w pierwszej rundzie Dariusza Kazimierczuka, na gali ICW 2. Rywalem Labusa będzie Mateusz Wozniczak, który nie poczuł jeszcze smaku zwycięstwa. Zawodnik z klubu z Ostródy na koncie ma trzy walki, z których dwie przegrał po decyzji sędziów z Patrykiem Duńskim z Iławy i Jakubem Gąsowskim z Ełku. W ostatnim pojedynku Wozniczak zremisował w pojedynku z niepokonanym do tej pory Pawłem Domagałą.

Dodany został także pojedynek amatorski w kategorii lekkiej pomiędzy Bartkiem Farugą, a Mateuszem Sinskim.

Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
Kalendarz imprez
Reklama
Reklama TODO