NOWE ZESTAWIENIA NA GALACH UFC
Siedem nowych zestawień zostało dopisanych do poszczególnych gal UFC.
Dustin Poirier vs Diego Ferreira (UFC Fight Night 63) - Czwartego kwietnia w Fairfax czeka nas gala UFC Fight Night 63. W kategorii lekkiej Dustin Poirier spotka się z Diego Ferreirą. Dustin przez trzy walki radził sobie świetnie, pokonując na punkty Ericka Kocha i przed czasem Diego Brandao oraz Akire Corassaniego. W ostatniej walce Poirier szybko uległ przez techniczny nokaut w pojedynku z Conorem McGregorem. Carlos to ciekawy zawodnik z Brazylii, przed podpisaniem kontraktu z UFC sotczył dziewięć pojedynków, z czego pięć zakończył przed czasem. Do federacji UFC przybliżyły go dobre występny dla organizacji LFC. Ferreira w porzednim roku zadebiutował i stoczył już trzy pojedynki w najlepszej federacji na świecie. Na wstępie poddał w pierwszej rundzie Coltona Smitha, następnie zwyciężył przez techniczny nokaut w drugiej rundzie z Ramseyem Nijemem. W ostatniej walce przyszła pierwsza porażka w zawodowej karierze, na punkty przegrał z Beneilem Dariushem.
Renan Barao vs T.J. Dillashaw (walka wieczoru UFC 186) - Będzie to rewanż, w pierwszej walce w poprzednim roku to Barao stracił pas, przegrywając zdecydowanie na punkty. W powrocie Renan stoczył jedną walkę, pokonując przez poddanie w trzeciej odsłonie Mitcha Gagnona. Dillashaw udanie obronił tytuł, pokonując w piątej odsłonie przez nokaut Joe Soto.
Fabio Maldonado vs Quinton Jackson (UFC 186) - Fabio jakiś czas temu dzierżył dobrą passę, zwyciężył trzy pojedynki z rzędu, pokonując na punkty Rogera Holletta, Joeya Beltrana i Giana Villante. Następnie poniósł szybką porażkę z Stipe Miociciem, a w ostatnim swoim pojedynku przez techniczny nokaut, w drugiej rundzie odprawił Hansa Stringera. Amerykanin po zwolnieniu z UFC stoczył trzy pojedynki pod skrzydłami federacji Bellator. Srogimi nokautami potraktował Joeya Beltrana i Christiana M'Pumbu, a w ostatniej walce po trzyrundowej decyzji sędziów zwyciężył z Muhammedem Lawalem.
Michael Bisping vs C.B. Dollaway (UFC 186) - Anglika występy przeplatają się w zwycięstwo i porażkę. W poprzednim roku Bisping wystąpił trzy razy, notując jedno zwycięstwo przez techniczny nokaut, w czwartej odsłonie w Chinach z Cunge Le. Porażka przyszła na punkty z Timem Kennedym i przez poddanie z Luke'iem Rosholdem. Dollawaya także w poprzednim roku w klatce widzieliśmy trzy razy. Dwa występy wyglądały świetnie, gdy zdobył zwycięstwo przez nokaut z Cezarem Ferreirą i na punkty z Francisem Carmontem. Ostatnia walka, na ostatniej gali UFC w zeszłym roku, w niecałe dwie minuty znokautował go Lyto Machida.
Daron Cruickshank vs Beneil Dariush (UFC 185) - Daron w poprzednim roku wystąpił pięć razy, zaliczył trzy zwycięstwa. Nokautował Mike Rio i Ericka Kocha, a na punkty wygrał z Anthony Njokuanim. Przegrana przyszła na punkty z Jorge Masvidalem, a w ostatnim pojedynku z K.J. Noonsem, werdykt został zmieniony na walkę nie odbytą. Beneil po sześciu zwycięstwach w karierze, gdzie tylko jeden pojedynek zakończył się na punkty, podpisał kontrakt z UFC. Tam zaczął od zwycięstwa przez poddanie z Charlie Brennemanem. Następnie przyszło porażka pierwsza w karierze, przez techniczny nokaut z rąk Ramseya Nijema. W kolejnych dwóch walkach Dariush zwyciężał, raz przez poddanie w pojedynku z Tony Martinem, raz na punkty z Carlosem Diego Ferreirą.
Paige VanZant vs Felice Herrig (UFC on Fox 15) - Paige na koncie ma już pięć walk, z czego cztery zwyciężyła. Dwie walki zakończyła na punkty, a dwie pokonując rywalki przed czasem. W debiucie w UFC VanZant pokonała przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie Kailin Curran. Herrig to bardziej doświadczona zawodniczka, mająca już na koncie piętnaście walk, a występowała w takich organizacjach jak Invicta, Bellator czy XFO. Herrig po porażce z Tecią Torres na punkty, zadebiutowała w UFC, pokonując przez poddanie w drugiej rundzie Lise Ellis.
Jim Miller vs Paul Felder (UFC on Fox 15) - Jim przez pewien okres miał dobrą passę. Stoczył cztery walki, z których wychodził zwycięsko, a jedno uznano jako nie odbytą. W wygranych walkach pokonał na punkty Joe Lauzona, a poddawał Fabricio Camoesa i Yancy Mederiosa. W ostatniej swojej walce przegrał w drugiej odsłonie przez nokaut z Donaldem Cerrone. Paul to niepokonany zawodnik, mający na koncie już dziesięć walk. Występy w UFC przybliżył sobie po dobrych pojedynkach w organizacji CFFC. W debiucie pokonał na punkty Jasona Saggo, a później przed czasem Dannyego Castillo.