KOMMA 1: ANDRZEJ GRZEBYK vs MICHAŁ PIETRZAK
Do gali KOMMA 1 pozostało już tylko 25 dni, więc najwyższy czas by ogłosić ostatnie pojedynki z karty walk. W trzeciej najważniejszej walce gali wystąpi reprezentant Ankosu Zapasy Poznań Michał Pietrzak (2-1). Dla postronnych widzów jego rekord może być bardzo mylący. Podopieczny Andrzeja Kościelskiego dysponuje zapasami na najwyższym poziomie, czego dowodem jest niedawny tytuł mistrza Polski, dzięki czemu to on decyduje w jakiej płaszczyźnie toczy się walka. Siła, dynamika, nieustające dążenie do skończenia przed czasem – to atuty, które prezentuje w każdej walce. Codzienne treningi z takimi zawodnikami jak Borys Mańkowski, Mateusz Gamrot, Karol Bedorf czy Jan Błachowicz są gwarantem wysokiej dyspozycji.
Jego rywalem będzie 23-letni Andrzej Grzebyk (7-2). Reprezentant Legionu Tarnów, mimo młodego wieku, dysponuje już znaczącym doświadczeniem. Do klatki wchodził 9 razy, siedmiokrotnie zwyciężając, między innymi z Kamilem Szymuszowskim i Mindaugasem Verzbickasem. Nim zdecydował się przejść na zawodowstwo startował z sukcesami w zawodach amatorskich osiągając doskonały rekord 14-0. Znany jest ze swojej widowiskowej i skutecznej stójki, ale 3 zwycięstwa przez poddanie pokazują, że w parterze też należy się go obawiać.
Zwycięzca tego pojedynku zgłosi aspiracje do czołowej 10 rankingu wagi średniej w Polsce. Przed Nami wielkie emocje!
Przypominamy, że w walce wieczoru gali KOMMA 1 wystąpi reprezentant Shooters Konin i Ankosu Zapasy Poznań, nr 1 kategorii piórkowej w Polsce, Krzysztof Klaczek (7-2), do klatki po czteroletniej przerwie powróci Michał Meta Mankiewicz, a o uznanie fanów zawalczą m.in. Tomek Terlikowski z Piotrem Pączkiem. Wkrótce informacje o sprzedaży biletów.