GUSTAFSSON NA UFC W SZWECJI

Dodano: 12 stycznia 2012 10:40
GUSTAFSSON NA UFC W SZWECJI
Karol Dąbrowski , mymma.pl
Obraz własny
Alexander Gustafsson wystąpi na UFC w Szwecji!

Po wielu prośbach ze strony organizatora szwedzkiej gali o dodanie do karty walk obecnie najlepszego Szweda walczącego dla UFC przyniosły efekt. Alexander Gustafsson stoczy nie tylko jeden z pojedynków w karcie głównej, ale przede wszystkim jego walka została zakwalifikowana jako main event pierwszej gali organizowanej na terenie Szwecji. Młody zawodnik zmierzy się z Antonio Rogerio Nogueirą. Obaj wygrali swoje ostatnie pojedynki. Brazylijczyk z Tito Ortizem przez TKO, natomiast Szwed pokonał V. Matyushenkę.

Wcześniej pojawiały się doniesienia o pojedynku z Jonem Bonesem, ale zdaniem wielu specjalistów, a także włodarzy federacji jest jeszcze za wcześnie na pojedynek z mistrzem wagi półciężkiej. Jeśli wygra potwierdzi, że zasługuje na szansę walki z Amerykaninem. Moim zdaniem upłynie jeszcze dużo wody w rzece zanim dojdzie do pojedynku.

KARTA WALK

Karta główna:Alexander Gustafsson vs. Antônio Rogério NogueiraBrian Stann vs. Alessio SakaraPaulo Thiago vs. Siyar Bahadurzada

Karta eliminacyjna:Brad Pickett vs. Damacio PagePapy Abedi vs. James HeadDa Marques Johnson vs. John MaguireJörgen Kruth vs. Cyrille DiabateMagnus Cedenblad vs. Francis CarmontBesam Yousef vs. Simeon Thoresen

Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
Kalendarz imprez
Reklama
Reklama TODO