FEDOR EMELIANENKO WRACA JUŻ LATEM
"Ostatni Cesarz" zapowiedział powrót do klatki na początku lata bieżącego roku, kto miałby być przeciwnikiem Rosjanina, jeszcze nie wiemy.
- W niedzielę wylatuję do Holandii na dwutygodniowy obóz treningowy. Potem wracam do domu w Starym Oskole, aby kontynuować przygotowania. Będę walczył tego lata. Wciąż nie wiem kto będzie moim przeciwnikiem, obecnie pracujemy nad tym. Nie trenowałem za granicą od 2005 roku. Mamy świetne relacje z trenerami od Muay Thai w Holandii, więc naprawdę czekam na ten obóz treningowy - powiedział Fedor Emelianenko na moskiewskiej premierze filmu "The Key Salamander".
BIOGRAFIA FEDORA EMELIANENKO >>
- Dziękuję wszystkim za wsparcie. W końcu i tak wszystko zależy od woli Boga, a my musimy to zaakceptować. Będę kontynuował rywalizację, ciężko trenował i zrobię wszystko w mojej mocy, żeby zwyciężyć - zapewnił najsłynniejszy zawodnik MMA.
Na pytanie reportera, czy zamierza przejść na emeryturę, Fiodor odparł zdecydowanym "Nie ma mowy!" Prezes Strikeforce Scott Coker, potwierdził termin walki Fedora Emelianenki w połowie lub pod koniec lipca 2011, ale nie podał nazwiska przeciwnika.